Ish e dashura e Dicaprios topless me mikeshat në Miami (Foto)

Ish e dashura e Leo DiCaprios, modelja bukuroshe, Toni Garrn i kaloi Pashkët në Miami me një grup miqsh.

Gjatë kohës që po merrte rreze, në një moment duket se modelja nuk e duroi dot të nxehtin dhe vendosi që të dalë topless në plazh së bashku me nje prej mikeshave të saj.

Advertisement

Sigurisht që një gjë e tillë nuk i ka shpëtuar syrit të paparacëve, të cilët kanë publikuar fotot e Tonit me mikeshat e saj, ku ajo ka veshur bikini ngjyrë të kuqe, të cilat ka vendosur ti heqë duke ekspozuar kështu gjoksin e saj.