Mes motrave Vjollca ka shumë dashuri…

Luana dhe marina e kanë treguar shpesh se sa e mbështesin, duan dhe admirojnë njëra-tjetrën. Madje një periudhë të mirë kohorë ndanin dhe të njëjtin ekran mediatik deri sa Marina preferoi të zgjidhte TV Klan në vend të Top Channel.

Advertisement

Por edhe ato të dyja kanë momentet e grindjes, si të gjithë motrat…

“Kur grindemi unë dhe Luana” -ka shkruar Marina në videon ku shfaqen dy mace teksa qëllojnë njëra-tjetrën.

Nuk dihet kush është më agresivja, por këto pamje të bëjnë me të vërtet për të qeshur.