Kështu ndodh kur nuk zbaton rregullat…

Owen Wilson, i cili aktualisht është ndodhet në South Bleach, Florida, kohët e fundit shkaktoi një incident në hotel dhe e gjitha sepse po pinte një cigare. Mbresëlënëse, apo jo?

Advertisement

Page Six raporton se aktori ishte në Tavern të Hotel Croydon me të dashurën, pas mesnate. Të dy vendosën të ndanin një cigare në tualet, siç bëjnë çiftet, por tymi shkaktoi ndezjen e alarmit të zjarrit . “I gjithë hoteli u evakuua,” tha një burim për Page Six.

Në këtë pikë, të gjithë klientët u larguan nga hoteli, disa vetëm me pizhame e tyre, ndërsa Wilsonin dhe e dashura e tij ishin duke kërcyer me zhurmën e alarmit dhe duke u larguar spontanisht.

Eh, këta aktorët…të paktën nuk shkaktuan dëme të mëdha!