Ledri Vula sjell projektin e ri “Piano Rap”

Reperi i njohur i skenës, Ledri Vula, ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor, “Piano Rap”

‘Beat’-i i kësaj kënge është realizuar nga Butrint Buçinca dhe Duja, ndersa për tekstin është kujdesur vetë Ledri.

Ndërkohë, regjistrimi është bërë në studion e Red Box Entertainment.

/Telegrafi/