Kishte ardhur koha…

Në një sezon me shumë pak impenjime’(jashtë luftës për titull në Spanjë dhe vetëm me synimin për Champions League), Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij kanë menduar të kalojnë pak kohë vetëm.

Advertisement

 

Pas më shumë se një viti nga lidhja me Georgina Rodriguez dhe 4 muaj pas lidhjes së vajzës së tyre Alana Martina, futbollisti 33-vjeçar ka bërë një udhëtim romantik drejt Islandës.

Buen día ❄☃☀❤

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Ronaldo, fill pas impenjimit që pati me Realin, në kualifikimin në Ligën e Kampioneve ndaj PSG, ku shënoi edhe dy gola, nuk është impenjuar shumë me skuadrën. Sulmuesi portugez ka kaluar më shumë kohë me të fejuarën e tij, duke hequr dorë të dy edhe nga detyra si prindër.

Amor infinito ?

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

 Është shumë  e dukshme lumturia që shfaq çifti, në disa foto që i kanë postuar në rrjetet sociale.

☃❤☃ Maravillas de la naturaleza…

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on