Kylie poston videon më të ëmbël që keni parë ndonjëherë me vogëlushen (Video)

Kylie Jenner mesa duket është në ditët e saj më të mira dhe këtë na e ka treguar me postimet e saj në rrjetet sociale.

Së fundmi me anë të një video të publikuar në Snapchat, Kylie na ka treguar se e ka nisur mëngjesin në një mënyrë mëse të ëmbël duke e mbajtur vogëlushen e saj, Stormi, në gji teksa e ledhaton.

Advertisement

Kylie na ngrohu zemrat të gjithëve me këtë video…

She’s so cute!! Do you guys think Kylie will have more kids? 4/23/18

A post shared by Kylie Jenner (@kyliesnapchat) on