Kylie Jenner mbushi sot 21 vjeç, bashkë me të dhe gjithë motrat e saj (Foto)

Pak orë më parë, më e vogla e familjes Kardashian-Jenner ka postuar në Instagram një foto në të cilën shfaqet së bashku me Kourtney-n, Kim, Khloe, Kendall dhe mamanë e tyre, Kris.

Në foton në fjalë vajzat ishin duke festuar ditëlindjen në një club.

“Sjellja e ditëlindjes! Ne të gjitha po mbushim 21-vjeç!”, shkruan Kylie krahas postit, ku të gjitha bëjnë një gjest të pahijshëm, ose ndoshta për të treguar se dhe ajo ia hodhi, tashmë i lejohet të konsumojë alkool.

BIRTHDAY BEHAVIOR! WERE ALL TURNING 21!!

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Ndërkohë iu hedhim një sy dhe veshjeve që Kylie zgjodhi për t♪7 festuar.

bday dinner … look 1 💗

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

twenty one

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Kurse motrat e saj u shfaqën kështu, si 21-vjeçare:

a bunch of baddies 🤷🏻‍♀️ we’re 21 today

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.