Kush e bëri për të qarë Dua Lipën? (Video)

Momentalisht Dua Lipa është në kulmin e karrierës së saj muzikore.

Në këtë mënyrë dhe fansat e saj sa vijnë e shtohen…

Advertisement

Ka qenë pikërisht kjo arsyeja që ka bërë të qajë këngëtaren nga Kosova. Dua është emocionuar dhe i janë mbushur sytë me lot sepse ka arritur plot 11 milionë ndjekës në llogarinë e saj të Instagram.

“Si ndihem kur shoh 11 milionë persona që më ndjekin”,- shkruan Dua e emocionuar.

Mood when I saw 11 million of you are following me!!! ?❤?❤?

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on