Zbulohet emri që ka zgjedhur Eno dhe partnerja për vogëlushen e tyre

Ditën e sotme, moderatori i njohur Eno Popi është bërë baba për herë të parë, pasi partnerja e tij Atena ka sjellë në jetë vajzën e tyre.

Çifti e ka pagëzuar vogëlushen me emrin Liv, që do të thotë “Jetë”. Vajza ka ardhur në jetë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, çka do të thotë se Eno ende nuk e ka përjetuar emocionin për të mbajtur në krahë të voglën e tij.

Advertisement