Kur e kërkon puna…

Një nga modelet dhe bukuroshet shqiptare, Kristina Baki, së fundmi është komentuar shumë për faktin se në disa postime të saj në rrjetet sociale është e mbuluar me shami, ashtu siç e kërkon feja islame.

Advertisement

Për këtë, gjatë një videomesazhi në emisionin “FunDay” me Fatmën, Kristina i është përgjigjur pyetjeve duke shpjeguar se prej disa kohësh ndodhet në Stamboll (Turqi) me një kontratë modelingu. Për momentin ajo është duke realizuar një photoshooting, dhe reklamimi i këtyre veshjeve është mëse normale në shtetin ku ndodhet.

Për më shumë ndiqni videon më poshtë: