Kini kujdes! Loredana dhe Mozzik janë si Bonnie dhe Clyde

Si dy kriminelët më të kërkuar, çifti ynë i preferuar i showbiz-it sapo sollën projektin e tyre më të fundit.

Pas shumë kohë pritjeje dhe pasi po na mbanin në tension me postimet e tyre në rrjetet sociale për “Bonnie & Clyde”, Mozzik dhe Loredana sapo publikuan këtë bashkëpunim në gjermanisht, anglisht dhe shqip.

Kënga është shoqëruar dhe me një klip, ku çifti ka rikrijuar një skenë tipike nga ato të çiftit amerikan më të famshëm në historinë e krimit dhe vjedhjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.