Çfarë familje!

Kim Kardashian ndau me ndjekësit e saj në Instagram një tjetë portret të familjes, por këtë herë së bshku me vogëlushen Chicago, realizuar posaçërisht për Pashkë.

Advertisement

“Nuk e di në e kuptoni sa e vështirë është të shkrepësh një portret të familjes. Kjo ishte poza e vetme që mund të bënim para se të tre fëmijët të fillonin të qanin. Më duket se qava dhe vetë”, shkruan Kim krahas portretit.

 Pas portretit, ylli i “KUWTK”, tregoi një sekret ntë vogël në Twitter, ku shkruante se i duhej të mbante me një dorë vogëlushen dhe me tjetrën këmishën e Saint para se ai t’ia mbathte me vrap.

Easter pics coming soon on my app

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on