Kim Kardashian vazhdon të publikojë foto nudo dhe provokuese në Instagramin e saj…

Ylli televiziv ka publikuar mbrëmë disa imazhe radhazi në të cilat nuk i linte vend imagjinatës. Në një prej tyre, nuk kishte se si të mungonte komenti i Ermal Mamaqit, i cili “shpërtheu” me fjalë të rënda ndaj saj.

Advertisement

“Ça nëne je ti që bën ktë foto? Si mund të dali njeriu me ato perde? Turp Turp Turp. Ptuu. Maskarenj…Ndrro perdet po te them”, ka qenë komenti që ai i ka lënë Kimit.

 Në fillim po çuditeshim me seriozitetin e tij, por të gjithë e dimë se komente të tilla Ermali i bën shpesh tek personazhet e njohur dhe pothuajse të gjitha i ka me shaka.