Këngëtarja Era Istrefi ka ditur gjithmonë si të kalojë një kohë të mirë.

Kohët e fundit ajo ka qëndruar në Londër, ku duket se po argëtohet së tepërmi. Era ka postuar një video përmes të cilës ka treguar se si po kënaqet me shoqërinë që ka bërë atje.

Advertisement

“Festë në UK, këtu dinë si të festojnë”

We out hereee ?

A post shared by Era Istrefi (@strefie) on

Krahas jetës profesionale, këngëtarja javët e fundit është komentuar shumë edhe për jetën private, për ndarjen nga i dashuri dhe menaxheri i saj, Faton Shoshi, që me sa duket po e harron shpejt…

Party in the Uk ? they know how to do it #noiloveyous

A post shared by Era Istrefi (@strefie) on