Khloe Kardashian harron tradhëtinë e Tristan, i dedikohet familjes (Foto)

Mesa duket Khloe Kardashian ka vendosur ta hedhë pas krahëve tradhëtinë e partnerit, Tristan Thompson dhe i është përkushtuar plotësisht familjes së saj, vajzës së vogël dhe motrave.

Ditën e djeshme motra e saj Kourtney ka patur ditëlindjen dhe Khloe e ka uruar anë të një postimi në Instagram.

Advertisement

“Gëzuar ditëlindjen Kourtney, në jetën time do ta kisha gjetur gjithmonë një mënyrë për të patur gjithmonë përkrah. Nuk mund ta imagjinoj jetën time pa ty”,- shkruan Khloe ndërkohë që ka postuar një seri fotosh nga momentet e lumtura me motrën e saj.