Angela Martini rikthehet me foto seksi

Angela Martni

Modelja Angela Martini u është rikthyer me fotot e saj seksi.

Pasi u martua, u përfol se Angela do të hiqte dorë nga modelingu dhe fotot seksi, por mesa duket kjo nuk ka qenë aspak e vërtetë. Ajo ka shpërndarë në Instagram disa foto mjaft sensuale të një prej seteve më të reja që po realizon.

Advertisement