Pas Encës dhe Rozana Radi ndryshon krejtësisht pamje (Foto)

Tashmë është bërë zakon që në çdo pranverë personazhet e njohur të showbizit të bëjnë ndryshime në pamjen e tyre dhe e fundit që pamë ishte Enca.

Një prej tyre është dhe këngëtarja Rozana Radi, e cila ka prerë flokët si asnjëherë mv parë, shumë të shkurtra.

Advertisement

Duhet ta pranojmë që Rozit i shkojnë shumë flokët në këto foto që ka postuar.