Pas punës dhe sukseseve të tij, Ledri Vula ka vendosur që ditët e ftohta dhe me borë t’i kalojë në një vend malor për ski.

Reperi i njohur ka publikuar disa pamje në Instagram ku e shohim teksa po shijon borën nga një teleferik.

Advertisement

Përveç kësaj ai na ka bërë të ditur se është nën shoqërinë e një personi të shtrenjtë për të, pikërisht Agron Vula, babai i tij.

Sa bukur është të kalosh pushimet me familjen!