Kanye prezanton koleksionin e ri të atleteve me modele komplet të zhveshura

Mirësevini në botën e çuditshme të Kanye West!

Kanye sapo ka nxjerrë koleksionin e ri të Yeezy Desert Rat në Twitter dhe nga ç’po shohim shumica e tyre janë të zhveshura, topless dhe mbajnë veshur vetëm atletet.


Gjithashtu nga format duken njësoj si motrat Kardashian dhe kryesisht si bashkëshortja e tij, Kim.

#SUPERMOON #AD

A post shared by Shannon and Shannade Clermont (@clermonttwins) on

 Për më shumë nga koleksioni shkoni në botën e tij konfuze këtu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.