Dua Lipa “theu rregullat” për të, i dashuri kapet mat me një tjetër (Foto)

Ata u ndanë shkurtin e vitit të kaluar, për tu bashkuar sërish dy muaj më parë, e megjithatë nuk shkoi aq mirë.

E kemi fjalën për këngëtaren shqiptare Dua Lipa dhe modelin britanik Issac Carew.

Advertisement

Ai është fotgrafuar në një club nate në Londër duke kërcyer në mënyrë provokuese me një të panjohur, madje edhe e ka puthur. Burime për The Sun, që kanë qenë të pranishme aty, thonë se Isaac e ka puthur vajzën e panjohur, kur në sfond ishte kënga e Dua-s, “One kiss”.

Çfarë ka për të thënë Dua tani?