Justin Bieber shpall trendin e ri: Një fytyrë me puçrra! (Foto)

Ndërkohë që Justin mund të jetë në dilema të mëdha për jetën e tij private (Selena apo Baskin), ai ka një vetëbesim të palëkundur për paraqitjen e tij.

Këngëtari 24-vjeçar postoi një video në Instagramin e tij për të bërë një deklaratë të fortë: “Puçrrat janë në modë!”

Advertisement

Biber i bashkohet kështu një lëvizjeje nëpër rrjetet sociale që inkurajon njerëzit të kenë më shumë besim në vete dhe të mos demoralizohen nga puçrrat e tyre në fytyrë, por t’i lenë ato të duken.

Justin nuk është i vetmi personazh i njohur që ka postuar diçka të tillë, Ruby Rose dhe Kendall Jenner kanë treguar gjithashtu që edhe ato kanë një lëkurë jo perfekte, por ndihen totalisht rehat me të.