E keni menduar ndonjëherë se si do e kalonin një apokalips Post Malone dhe Ty Dolla $ign?

S’ka nevojë pasi dy artistët e kanë treguar në klipin “Psycho”.

Advertisement

Në videon më të re muzikore me regji të James DeFina, shikojmë Malone dhe Ty të ngecur në një shkretëtirë ku vetëm fuqia e materialeve zjarrvënëse dhe muzika e tyre hip-hop mund t’i shpëtojë.

Ndiqni klipin e këngës më poshtë: