Jonida Maliqi më e bukur se kurrë, ndryshon modelin e flokëve

Ajo është padyshim një nga këngëtaret shqiptare më me stil.

Po flasim për Jonida Maliqin, e cila përmes disa videove të postuara në Instastory ka treguar modelin e ri të flokëve. Prerja dhe ngjyra e re bionde e bëjnë të duket shumë trendy.

Advertisement

Kishte ardhur momenti për një ndryshim të tillë.