Siç premtuan, dy vajzat nga Brnox-i i New York, J.Lo dhe Cardi B bashkëpunuan për një një këngë në dy gjuhë, producent i së cilës është DJ Khaled.

“Dinero” që në shqip do të thotë “para”, flet për dashurinë me interes. Si Cardi dhe J.Lo këndojnë në spanjisht dhe anglisht, ndërkohë që dëgjohet dhe DJ Khaled (me shprehjet e tij tipike). Singëlli është sigurisht plot ritëm dhe do të jetë pjesë e albumit “Por Prima Vez”, por nuk ka ende një klip zyrtar.

Advertisement

Si mendoni, do të kthehet në hit veror, apo jo?