Zaimina bën një dedikim emocionues për vogëlushen e saj (Foto)

Zaimina ka sjellë në jetë për herë të parë vajzën e saj Khloe dhe po e shijon jashtë mase rolin e nënës. 

Ndonëse nuk ka ende një foto të qartë të vogëlushes, ku të duket fytyra e saj, herë pas here ajo na “shkrin zemrat” me postimet në rrjetet sociale.

Advertisement

Në një video të postuar ditën e sotme në Instagram Story, duket shumë pak fytyra e vogëlushes Khloe, pasi Zaimina është kujdesur ta mbulojë me një emoji, por dedikimi i saj është ai që na emocioni.

“Shtrëngimi më i bukur në jetë”, -shkruan Zaimina.