Jeni gati të fiksoheni? Drake publikon këngën e re (Video)

Reperi i njohur, Drake ka publikuar këngën e tij më të re.

Ky projekt mban emrin “Nice For What” dhe është publikuar dje e shoqëruar edhe me klip shumë intersant. E veçanta e klipit është se aty marrin pjesë edhe fytyra të njohura të showbizit ndërkombëtar, si aktoret: Issa Rae, Olivia Wilde, Rashida Jones etj.

Advertisement