Tag: DRAKE

Rekord i Drake, merr trofeun e 12-të në Billboard Music Awards

Drake ka thyer rekordin e numrit të çmimeve në Billboard Music Awards duke çuar në shtëpi 12 të tilla; mes trofeve të reperit renditej...

Drake i ndërpritet fjalimi në mes teksa pranonte çmimin Grammy… (VIDEO)

Mesa duket edhe në Amerikë, mendimi i lirë po fillon të kritikohet, madje të arrijë deri aty sa të censurohet. Reperi Drake la goxha shenjë...

MUSIC / Hot This Year (Biggest Music Videos of 2018)

Hot This Year - Hottest Music Videos of 2018. Find out about all the biggest videos around the world. From Ariana Grande breaking our...

Bebe Rexha në listën e këngëve më të dëgjuara të 2018

Platforma më e madhe muzikore, Billboard ka publikuar listën e 10 këngëve më të dëgjuara gjatë vitit 2018. Aty kryeson reperi Drake me projektin...

Drake pohon se ka dashur një familje me Rihannën, e ka...

Rihanna dhe Drake kanë qenë një nga çiftet më të pëlqyer dhe fansat besonin shumë në dashurinë e tyre. Reperi kanadez gjithmonë e ka...

Drake sëmuret keq, anulon koncertet

Çfarë i ndodhi reperit? Drake është sëmurë keq dhe anuloi dy shfaqjet e tij në Miami. Reperi shkroi një mesazh në Instagram dhe i kërkoi...

Kanye West ka diçka për të thënë lidhur me marrëdhënien e...

Kanye West publikoi disa video në Instagram për të sqaruar njëherë e mirë aludimet se Drake dhe gruaja e tij, Kim Kardashian, patën një...

Modelja e famshme injoroi mesazhin e Drake pasi ia dërgoi një...

Heidi Klum ishte e ftuar në emisionin “The Ellen DeGeneres Show” ku ndër të tjera luajti me "Would Your Rather", një nga lojrat e...
Advertisement

Recent Posts

Advertisement