Pasi u përfol gjatë e stërgjatë për një turne të përbashkët të çiftit, më në fund e konfirmuan vetë ata.

Beyonce dhe Jay-Z do të rikthehen fuqishëm në verë të këtij viti me turin e tyre OTR II, në New Era Filed, në New York konkretisht më 18 gusht.

Ky emër sigurisht që nuk mund t’i shpëtonte liderit të OTR, Noizyt. Reperi madje bëri dhe një “korrigjim të vogël”, duke komentuar në Instagram-in e divës: “E kemi me 3 jo me 2 me shpirti”.

Ndërkohë këto janë tre fotot e postuara nga Bey në Instagramin e saj, të cilat lajmërojnë për turneun, biletat e së cilit varjojnë nga $25- $325 dhe mund të gjenden në Ticketmaster.com dhe LiveNation.com.

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.