“Sa herë kam performuar këtë këngë, kam bërë diçka ndryshe”, kështu është shprehur Camila Cabello për hitin e saj “Havana”, para se ta përcillte në skenën e iHeartRadio Music Awards live. “Dhe sonte do të jetë diçka komplet ndryshe”.

Advertisement

Në fakt ishte vërtet ashtu, madje ishte një nga performancat më mbresëlënëse të mbrëmjes. E veshur me një fustan rozë, me doreza dhe një palë syze po rozë, Cabello solli një miks të performancës së Marilyn Monroe tek Gentlemen Prefer Blondes dhe më pas e sjellë nga Madonna në klipin e këngës “Material Girl”.

Ndiqini më poshtë të tri performancat: