J.Lo i mëson vajzës së Alex Rodriguez si të kërcejë “Dinero” (Video)

Tashmë Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez janë një familje e madhe dhe e lumtur.

Këngëtarja dhe i dashuri i saj, së bashku me vajzat e tyre, kanë kaluar një fundjavë në varkë. Në videot që ka postuar Alex, vajzat dukeshin shumë të lumtura në shoqërinë e njëra-tjetrës, teksa Jennifer i mësonte vajzës së madhe të të dashurit të saj, 13-vjeçares Natasha, lëvizjet e këngës “Dinero”.

Advertisement

#dinero #tashi @jlo

A post shared by Alex Rodriguez (@arod) on

Partneri i saj, Alex Rodriguez, ka dy vajza nga martesa e parë, kurse Jennifer binjakët Emme dhe Max nga martesa me Marc Anthony.