Nicole Kidman dhe Keith Urban festojnë përvjetorin e martesës, 12 vite plot dashuri (Foto)

CANNES, FRANCE - MAY 19: Musician Keith Urban and jury member actress Nicole Kidman attend the "Inside Llewyn Davis" Premiere during the 66th Annual Cannes Film Festival at Grand Theatre Lumiere on May 19, 2013 in Cannes, France. (Photo by Dave J Hogan/Getty Images)

Aktorja e famshme e Hollywoodit, Nicole Kidman, dhe burri i saj, këngëtari australian, Keith Urban, festojnë sot 12 vjetorin e martesës.

Dyshja gëzojnë një jetë familjare të shëndetshme dhe të lumtur, ku si rezultat i kësaj janë edhe prindër të dy fëmijëve.

Advertisement

“Duke kujtuar si sot 12 vjet më parë, në një kishë në Manly, Australi. Duket sikur të ishte dje. Jam një grua me fat. Gëzuar përvjetorin zemër”, shkruan Kidman në Instagram.