Drake vjen me një trailer misterioz për albumin “Scorpion” (Video)

Drake publikoi mbrëmë përmes rrjeteve sociale një trailer për albumin e tij të ardhshëm “Scorpion”, i cili del në treg këtë të premte, më 29 qershor.

? JUNE 29 ?

A post shared by champagnepapi (@champagnepapi) on

 Në video, reperi kanadez është duke ecur në oborrin e shtëpisë së tij në liqen, nget makinën nëpër qytet dhe duke regjistruar në një studio.

Advertisement

?

A post shared by champagnepapi (@champagnepapi) on

Ndjesia që vjen nga ky album trailer është intensiv dhe misterioz.

Drake nuk ka publikuar ende listën e këngëve të “Scorpion”, kështu që nuk e dimë numrin e këngëve që do të përfshihen në album dhe as bashkëpunimet e mundshme.

Kaq shumë mister…

? JUNE 2018

A post shared by champagnepapi (@champagnepapi) on