Enca është duke u përgatitur për këngën e re “Dua” shoqëruar me një klip që, nga çfarë po shikojmë, ka për të qenë tepër, tepër seksi…

E themi këtë sepse protagonist në klip do jetë edhe modeli spanjoll Pierluigi Fracassi, i cili ka treguar me anë të disa postimeve në Instagram se ndodhet në Tiranë (dhe madje e dashuron qytetin).

Advertisement

#almostweekend ? Next stop ✈ #TIRANA ENCA // a po tpelquen ???

A post shared by Pierluigi Fracassi (@hyperdecadence) on

E ndërkohë që Enca dhe ekipi i saj po përgatiten për klipin e ri, le të shijojmë edhe pak këto poza të modelit, që me siguri ju ka hutuar disi…