Edhe pse kohët e fundit është kritikuar nga ndjekësit e saj në Instagram se ka shtuar në peshë, kjo nuk e pengon aspak këngëtaren të duket në super formë kur bëhet fjalë për koncertet dhe klipet.

E pikërisht, e ftuar ditën e sotme në emsionin “Kush vjen për drekë”, temë bisede, janë bërë edhe format e saj trupore.

Advertisement

Ronela ka pranuar dhe vetë se ka shtuar disi në peshë, por kjo nuk e ka penguar të veshë të gjithë veshjet që ajo dëshiron, pasi ka një sekret për ta bërë atë të duket në formë.

Siç thotë dhe vetë ajo: “Unë vesh nga dy palë geta, sepse të mbledhin dhe trupi duket perfekt. Beyonce vesh 4 palë!”.

Hmmm, këshillë për t’u mbajtur shënim.