Ka vetëm 4 ditë që Elvana publikoi mini-albumin e ri dhe shumë personazhe publikë janë fiksuar me të paktën një prej këngëve.

Një nga këto personazhe është dhe moderatorja Amarda Toska, e cila ka zgjedhur këngën “Më fal” për t’i uruar ndjekësve të saj Shën Valentinin.

Advertisement

“Gëzuar me këtë këngën sot! My Favorite”,- shkruan Ami krah këngës.

Kujt po i thot “Më fal” Ami vallë?

Kujtojmë se aktualisht ajo është në pritje të fëmijës së saj të dytë, e cila do të jetë vajzë.