Ndërkohë që të dashuruarit festojnë Shën Valentin-in, Arbana Osmani feston diçka më të veçantë…

Për Arbanën 14 shkurti është dita e lindjes së shpirtit të saj (siç ajo vetë e quan). E ëma e saj në ditën e sotme feston ditëlindjen dhe Arbana e ka uruar nëpërmjet një fotografie në Instastory, ku shkruan: “Gëzuar ditëlindjen shpirti im!”

Advertisement

Nga kjo foto shohim se nënë e bijë ngjajnë shumë me njëra-tjetrën dhe gjithashtu transmetojnë mjaft dashuri në këtë ditë të mbushur më dashuri.