Blogerja Armina Mevlani kritikohet shpesh për jetën luksoze që bën, por kjo nuk e ka penguar aspak atë për të vazhduar rrugën që ka nisur.

Duke marrë parasysh punën e saj, Armina është mjaft aktive në rrjetet sociale, sidomos në Instagram. Këtë herë ajo ka publikuar në Instatory dhuratën që ka marrë nga partneri i saj, Shkëlzen Berisha, por pa e treguar se çfarë ka brenda. Gjithashtu Armina ka treguar veshjen që do ta shoqërojë në këtë ditë feste.

Advertisement

Duhet ta pranojmë që duket shumë e bukur dhe sensuale.