Habit Alban Ramosaj: Më uroni fat, djalë apo vajzë? (Foto)

Alban Ramosaj është padyshim një nga djemtë më të pëlqyer nga vajzat në showbizit shqiptar.

Por këtë herë Albani ka vendosur të shkaktoj dyshime të mëdha dhe shumë “zhurm” në rrjet dhe kjo falë një postimi në Instastory.

Advertisement

Me një test shtatzënie në dorë këngëtari shkruan: “Më uroni fat, djalë apo vajzë?”

Nuk dihet ende nëse kjo ka qenë një shaka e këngëtarit apo ai do të bëhet vërtetë baba kaq shpejt.

Gjykojeni vetë…