Kjo është nuse! Sinani tregon çfarë bën Andrra për të (Foto)

Këngëtari i njohur, Sinan Hoxha dhe bashkëshortja e tij, Andrra Destani janë duke shijuar disa ditë pushime në Sydney, Australi.

Në një prej postimeve të fundit, Sinani ka treguar se Andrra është një bashkëshorte shumë e dedikuar.

Advertisement

“Kjo është nuse”,- ka shkruar këngëtari në videon e postuar, ku duket Andrra që ndihmon Sinanin të lajë duart.