Calvin Harris dhe Dua Lipa më në fund na shuan kuriozitetin…

Dyshja solli klipin e bashkëpunimit të tyre të parë “One Kiss”, një këngë ritmike që të kthen pas në vitet ’90 (edhe Elvana na bëri të ndiejmë të njëjtën gjë me klipin “Off Guard).

Advertisement

Padyshim njqë kënga është hiti i momentit, dhe tani mund të shikojmë dhe klipin plot ngjyra ku Calvin shfaqet si një kamarier. Ah, le të mos flasim për veshjet e Duas, prej të cilave me siguri duhet të vjedhim ndonje ide…

Shijoni videon muzikore!