Teksa është duke përgatitur klipin e këngës së saj të re, “Ku vajti”, Elvana nuk kishte si të mos ndante një moment gazmor gjatë ditës së sotme.

Gjithmonë e ëmbël dhe e qeshur, ajo na kujton se të gjithë jemi brenda vetes fëmijë, pavarësisht se vitet kalojnë.

Advertisement

Gezoni 1 qershorin ???? #kuvajti⌛ #backstage

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

 “Gëzoni 1 Qershon”, uron këngëtarja në postimin e saj në Instagram, duke bërë mimika e maskuar si një miushe, ndërkohë që sfond dëgjohet muzikë. Mbase një pjesë kjo e shkëputur nga kënga e re?