Zaimina Vasjari zbulon për herë të parë fytyrën e vogëlushes Khloe (Video)

Këngëtarja Zaimina Vasjari ka zgjedhur pikiërisht ditën e fëmijëve për të zbuluar për herë të parë fytyrën e vajzës së saj, Khloe.

Zaimina ka postuar në Instagram një video të vogëlushes duke i uruar 1 qershorin e saj të parë. “Gëzuar 1 qershorin tënd të parë sykaltra ime! Gëzuar edhe të gjithë vogëlushëve. Qofshin fytyrat dhe zemrat tuaja të lumtura gjithmonë.” shprehet ajo.

Advertisement

 Khloe është një fëmijë shumë i bukur dhe i ngjan shumë mamit të saj.