Modelja shqiptare pritet t’i jep fund beqarisë pas një lidhje disavjeçare me hokejistin çek, Jakup Knidl.

Afërdita po shoqërohet prej së motrës Jehonës si dhe dy modeleve tjera shqiptare, Tika Camaj dhe Xhesika Berberi, por edhe prej disa mikeshave të ngushta.

Advertisement

Ajo ka publikuar disa fotografi dhe video në llogarinë personale në Instagram disa prej pamjeve të para të festës së beqarisë.

Dreshaj shihet duke u argëtuar tej mase në një hotel luksoz në Las Vegas, ku nuk do të mungojnë edhe kazinotë, ëmbëlsirat, klubet e natës dhe pijet alkoolike.

Ja disa nga momentet më të “çmendura” deri tani: