Beyonce dhe Jay-Z ndajnë fotot më intime gjatë turit OTR II

Beyonce dhe Jay-Z nisën turin e tyre botëror, On the Run Tour II në Cardiff, Wales, javën e kaluar dhe deri më tani çdo gjë është mbresëlënëse.

 Duke nisur nga kostumet, koreografia dhe muzika, fotografitë e shkrepura gjatë dhe pas skenës, ishin menduar deri në perfeksion dhe çifti ndau momente dhe detaje nga jeta e tyre private me fansat. Ndër to, edhe disa foto tepër, tepër intime.

Advertisement

#JayZ x #Beyonce for #OTRII tour book

A post shared by Hip Hop N More (@hiphopnmore) on

#JayZ x #Beyonce for #OTRII tour book.

A post shared by Hip Hop N More (@hiphopnmore) on

I'm SHOOK….

A post shared by Beyoncé Giselle Knowles Carter (@beybsasha) on