Pasi ka performuar mbrëmjen e djeshme në një nga klubet e natës të Dubait, këngëtarja shqiptare me famë botërore i ka dedikuar sot vetes më shumë relaks.

Në shoqërinë e të motrës, Norës dhe Robertit, me të cilët ajo ka dhuruar një show fantastik gjatë performancës, Era ka preferuar që t’i jap një tjetër hov ditës së sotme.
Kështu, e akomoduar në një nga hotelet më luksoze të Dubait, ajo vetëm para pak minutash ka postuar në Instagram Story një foto që na tregon format e saj trupore.

Advertisement

 

E veshur me kostum banje rozë, me kapele kashte dhe syze dielli, artistja e njohur na konfirmoi se për të ka nisur zyrtarisht sezoni i plazhit për këtë vit. Era duket super seksi, dhe në formë të shkëlqyer fizike.

100 degrees

A post shared by Era Istrefi (@strefie) on

?

A post shared by Era Istrefi (@strefie) on