Le të mos keqkuptohemi, ka shprehur thjesht një dëshirë, dhe me atë që shikojnë, të njëjtin mendim ndajmë dhe ne…

Pas shumë publikimeve të fotove e videove ku ajo shfaqet mjaft seksi, Oriola së fundmi ka habitur me postimin e saj. Mesa duket asaj i ka lindur dëshira të bëhet nënë.

Advertisement

Dhe jo, nuk është shaka sepse këtë e ka bërë të ditur vetë modelja. Oriola ka postuar një foto të Kylie Jenner me vajzën e saj teksa shfaqen të buzëqeshura dhe shkruan: “Oh Zot, dua një bebe”.