Këngëtarja e hitit “Bon Bon”, Era Istrefi, ka nisur xhirimet për projektin e saj më të ri muzikor.

Të gjithë presim me padurim të dëgjojmë këngën e saj më të re në bashkëpunim me French Montana.

Advertisement

Nëpërmjet një postimi në Instagramin e saj, këngëtarja na ka bërë me dije se është duke xhiruar, ku dhe nga fotot artistja na ka zbuluar do të vijë me një garderobë të pasur e me bizhuteri pafund!

Era ka ditur gjithnjë të na servirë një look ekstravangant, gjithnjë avangard për kohën dhe jemi të bindur se dhe këtë herë do të sjellë diçka të re për publikun.