Pak minuta më parë këngëtarja Miriam Cani, postoi në profilin e saj në instagram, një fotografi të të gjithë familjes Skënderaj. Çifti pas një sezoni të ngjeshur me angazhime profesionale dhe projekte të reja, më në fund do të shijojnë pak pushime, të merituara do të thonim ne! Duhet të presim postimin e rradhës për të kuptuar se cili është destinacioni i përzgjiedhur nga Miriam dhe Albani.

Advertisement

Miriam shfaqet e mrekullueshme edhe pa make-up, ndërkohë që mban në krahë vogëlushen e saj Ameli.

Pushime të mbara dhe mos harroni, mbani ndo një hudhër me vete…