Vetëm pak ditë nga ndajnë nga Kampionati Botëror që do të zhvillohet në Rusi.

E kështu, pasi Era Istrefi me Nicky Jam dhe Will Smith publikuan këngën e Botërorit me titull “Live it up”, një këngë ritmike që bëri bujë për shkak të këtij bashkëpunimi, radhën tani e ka një “selfie legjendare” siç e quan Era në Instagram.

Advertisement

A legendary selfie? #liveitup #worldcup2018

A post shared by Era Istrefi (@strefie) on

 Selfie bardh’ e zi është shkrepur nga dora e aktorit dhe këngeëtarit Will Smith, ku Era qëndron në qendër të grupit krah futbollistit Ronaldinho dhe Nicky Jam.