Ish-bashkëshorti i Meghan merr një vendim të papritur 2 javë pas dasmës mbretërore

Siç dihet Meghan Markle ka qenë më parë e martuar me Trevor Engelson.

Sipas disa burimeve ata u ndanë për shkak të largësisë, kur Meghan u shpërgul në Toronto për xhirimet e filmit “Suits” dhe ka qenë pikërisht ajo që ka kërkuar divorcin.

Advertisement

Por me sa duket, ashtu si Meghan, edhe Trevor ka vendosur të ecë para me jetën e tij. Ai i ka propozuar martesë të dashurës së tij aktuale, Tracey Kurland. Ky vendim i tij i çuditi të gjithë, pasi ata kanë vetëm pak muaj që njihen. Sipas disa burimeve për Metro.uk, Travor e ka bërë gjithë këtë vetëm për t`i treguar Meghan-it se edhe ai mund të jetë i lumtur.